1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Jepni ndonje sugjerim oer website

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga bthaci, 8 Qershor 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  miraxh pëlqen postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mire duket por i mungon logo
   
  bthaci pëlqen postimin.
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shikoje dhe 1 her tashi a del se e rregullova
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne fakt nuk e di nqs e pranon google ads me kete logo
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pse ca logo don?
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  mbase e pranon edhe me kete logo sjam i sigurt por po them qe do ishte mire te kishte nje logo professionale
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po tashi ahhahahaha :p
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  postet jane te shkurtra dhe me nje google search qe bera te nje posti doli i pari ne rezultat kshu qe sja fut qaq thjesht shokut google
  ndoshta kopjo noj faqe me me shum text edhe fute textin ke ky site https://paraphrasing-tool.com/ si te ndryshoj i qik fjalit
  edhe pastaj lutu mo ta hapin ni account
   
  NANO dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 9. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  -logo
  - ate find the best - hiqe
  -keto meta ,archives, categories ,recent comments hiqi, vendos diccka tjeter .
  -krijoj faqet “privacy policy”( shtoje permbajtjen se faqja osht dmth) , “contact us”, ”about us “ edhe vendosi ne menu ne top bar !
  - hiqe poshte cover news by af theme
  Edhe vepro si t’ka sugjeru antari @KNO3
   
 10. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ahhh edhe kryesorja - emri i domainit , nuk ka lidhje me permbajtjen - ka boll materiale per kafshe qe mundesh me postu !
   
 11. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Skam pas artictle prandaj
   
 12. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mund ti hedhesh 1 sy tani ta shikosh neqofse jan ne rregull, sepse tashi kam filluar ta perdor Wordpress sepse nuk di ti rregulloji mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...