1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Java Programim per fillestar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 14 Maj 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se fundmi kam regjistruar nje kurs per Java , qa me kishit preferuar qfare literature te filloj si fillestar ndoshta me mire diqka Elementary se gjeta nje liber Java Programming 10 edition by Y.Daniel Liang 1340 faqe .
  Eventualisht nese keni literature shqip, bene edhe english per fillestar me kishin ndihmuar teper .
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  http://almooc.com/kodim/ ktu ki mesime edhe per java nshqip me video gjithashtu tkeshilloj sat marresh pak bazat tfillosh me projekte tvogla e kshtu
   
  albani99 pëlqen postimin.
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mbaj mend ne UBT ka pasur lende JAVA dhe kane pasur literatur shqip , nese ka dikushi te me dergoj pm ja di per faleminer,,
   

Shpërndaje faqen

Loading...