1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jasht temes per kete

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 12 Gusht 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  695
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush din a ka ne kosov ksi mrezha si qader qe jan per peshqi
   

Shpërndaje faqen

Loading...