1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Jap 50$ btc per 35$ payoneer

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga The.Dictator.VR, 26 Mars 2018.

 1. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ,

  Pom duhen nja 35$ ne payoneer kush ka memi dergu ja dergoj 50$ btc
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,145
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  183
  Shum thjesht be e ki shko nbank thuj bomi transfer 50$ n'payoneer ti bon transfer
   
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  593
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ndoshta do te heqi qafe BTC.
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  73
  payoneer kerkon dergesa mbi $50
   
 5. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pranoj edhe 50$ pra jap 80$ un

  Problemi qe pom duhen pak si shpejt
   
 6. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  18
  Oferta rritet per 50$ payoneer jap 100$ btc
   
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,470
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  153
  nqs akoma je i interesum kontakto pm.

  Edhe per 35$ transfer ta boj sosht problem!
   
 8. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po blej nenstop sat kish , tshkrujta pm
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
 9. (Coder);

  (Coder); Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  si mundet dikush prej bankes me te dergu pare ne akontin tend ne payoneer?
   
 10. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,470
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  153
  prej e-banking mundesh me bo transferta nderkombtare qe dmth pothujse krejt vendet e botes. perndryshe mundesh me shku me naj zyr me i thon me bo transfert.
  Npayoneer ki nr e llogaris tbankes qe e kontrollon prej atij accounti.
   

Shpërndaje faqen

Loading...