1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Jam i interesuar te blej karta grafike

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Aleksander2021, 1 Shtator 2021.

 1. Aleksander2021

  Aleksander2021 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mirmbrema te gjitheve
  Jam i interesuar per karta grafike
  Nese keni apo dini mdonje vend me tregoni ju lutem
  Faleminderit
   
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  540
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  MSI Ventus Geforce RTX 3090 24 GB , 9 copa nstock garancion 1 vit

  Nese je i interesum kontaktom pm per cmimin flasim
   

Shpërndaje faqen

Loading...