1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

..:: Jakovars Public Server ::..

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga AstronauT, 6 Mars 2013.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Servername : ..:: Jakovars Public Server ::..
  Ip : 46.166.178.185:27015
  Slot : 32
  Kryesor : As
  Ping: 40 50
  Ucp: /off
  Link eSk gjindet si t'hin ne sv fill
  Gametracker : <a class="postlink" href="http://www.gametracker.com/server_info/46.166.178.185:27015/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.gametracker.com/server_info/ ... 185:27015/</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...