1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ja se si te ktheni Windows 11 ne shqip

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Poshnjari, 9 Dhjetor 2021.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne videon e meposhtme shpjegohet se si te ktheni ne shqip Windows 11
   
  Zeshkani200, Slumerican dhe DardanDaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...