1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iweb.al - Njoftime/Shpallje falas.

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga tupac.al, 10 Nëntor 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mendoj qe ska shum rendesi ta vendos shqip dhe te dal nga "tufa" sepse imobiliare edhe pse eshte shum pak keyword i kerkuar ka ate vleren e vet.
  Pra jan vendos per efekt fjalesh kyce.

  E di qe duhet pune shume dhe marketing por preferoj te investoj ne marketing athere kur ta shoh te arsyshme qe i duhet nje dore per ta shtyre si projekt te eci perpara.
  Te pakten une keshtu mendoj jo si te tjeret qe krijojne dicka dhe investojne ne marketing pastaj nuk ecen e investimi shkon dem.
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...