1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itunes app sen spo qet

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 15 Prill 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  E kam instalu itunes po Apps aty veq bardh spo qet sen e kam deinstalu e kam instalu apet 64 bit po me mu qel po qelet ama veq bardh po rrin qfar duhet me i ba ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  shpjego ma detajisht me foto a diqka , se kshtu po i bjen "mujshi me dit ju qka pom qet" , qo sc a diqka ma qart.
   
  @science dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  iTUNES kur te instalon ne pc tash hin te APP me lyp naj aplikacion ste gjen sen veq bardh ta qet ose ose APP menun sta qet hiq [​IMG]
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shiqo a ke ne rregull oren dhe daten ne kompjuter ,
  2.Shko ne C:\Windows\System32\drivers\etc Hosts mos i ke ne list domains e apple nese po largoj dhe bej save.
  3.Provo me revounistaller me fshi itunes dhe me instaluar risht :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...