1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITshqip Telegram

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga Elion1, 27 Korrik 2019.

?

ITShqip Telegram

 1. Po

  16 vote(s)
  69.6%
 2. Jo

  7 vote(s)
  30.4%
 1. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka it shqip account ne telegram nese nuk ka a ish kan ne rregull me hap nje.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kish qen mire me pas :D
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  ne s'gaboj eshte dhene pergjigje negative nga stafi  ...do behej me e lehte shperndarja e fileve qe nuk mund te postohen ne forum :)
  votova pro
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  53
  gjithashtu pasi qe Tapatalk ne ios nuk ka akses per postime , mesazhe private e shum tjera , kam bere ankes asnje pergjigje , ne adroid nuk funksionon.
   
 5. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm per mendimet e juaj.
   
 6. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  283
  Pikë nga trofetë:
  108
  Jam per Po .. Qasja me e shpejt dhe me e leht per tu perdorur . Sidoqoft pritet stafi ne veq flasim ..
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...