1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur itShqip probleme me Cookies?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Gevio, 20 Prill 2017.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje,
  Nuk e di nese kte problem e kam vetem une por jam duke u bere logout gjithmon qe dal dhe hy nga faqja brenda pak oresh.
  Me perpara qendroja i loguar gjate gjithe kohes por tani behem automatikisht logout...
  Nuk e di nese me ndodh vetem mua, por me duket qe ka ndonje problem me ruajtjen e cookies...
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by ﴾.﴿, 20 Prill 2017
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hape faqen me https:// dhe ruaje ne bookmarks,nuk besoj se do kesh problem.
   
 5. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  un e kom rujt me https:// , edhe skom problem ma pom bon mir
   
 6. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Problemi zgjidhet djema, e kisha ne bookmarks por pa HTTPS dhe prandaj.
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...