1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip mbush 9 vite egzistenc.

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2019.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Urime edhe shumë tjera...
   
  Blerim R. dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 2. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime djem, ju stafi jeni ata që informatikën n'shqiptari e keni qu te para. Shpresojmë që edhe shumë vite së bashku.
   
  Blerim R. dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Urime IT Shqip po shpresoj qe edhe shum vite kemi me qen se bashku si komunitet i teknologjis.
   
  boom3rang dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 4. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Urime, edhe 100 vite te tjera edhe me te suksesshme.
   
  boom3rang dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 5. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  Jo rastësisht e mbaj si hompage itshqip, të paktën me i fresku sytë nga pamja.

  Më vjen keq që nuk po mundem me qenë aktiv, por mundësitë i kam të tilla, nuk po premton koha me u angazhu më shumë.

  Uroj që të vazhdoj ky komunitet dhe të rritet çdo herë e më shumë sepse brenda vetes ka një përmbajtje të vlefshme gjë e cila është e nevojshme për secilin person i cili ka ambicie për të mësuar IT-në.
   
  Universal dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 6. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  270
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime urime!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Gezuar, ju uroj qe suksesi te jete i perbashket.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Edhe shum vjet tjera , Urime
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ta gëzojme!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Urime urime.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 11. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Urime!!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 12. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime ItShqip :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime ITShqip, mendoj se vetem dizajni i forumit ka nderruar qe atehere, krahas angazhimeve private aktiviteti i antareve ka mbetur i njejt dhe shpresojm te vazhdojm keshtu te shperndajm njohuri edhe shum vite te tjera.
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...