1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip mbush 8 vite

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2018.

 1. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,036
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  133
  Urime dhe shum suksese tjera :)
  Edhe un i bona gati 8 vite ne kete forum :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,533
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  193
  Urime , ItShqip.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  776
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pak me vones mirpo Urime iTShqip.Koha spom prenton te futem shpesh (sikur ktynehere) mirpo ja vlen.
  Ne Shkurt 8 vite per mu nket forum
   
  Last edited: 10 Janar 2018
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...