1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip mbush 8 vite

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2018.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Urime dhe suksese!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urimee.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  884
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  URIME SHUM SUKSESE NE TE ARDHMEN, SMUJ ME MOHU QE PA KIT FORUM NJOHURIT E MIJA RRETH TEKNOLOGJIS KISHIN ME KAN SHUM TE VOGLA JU FLM KREJTVE
   
  Fannol Gashi dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  977
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  Inshallah edhe shum gjenerata te tjera , urime :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Urime
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 6. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Urime edhe 101 tjera
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,186
  Pikë nga trofetë:
  243
  urime
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Urime Urime :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  urime si gjithmone ky forum me gjera te reja nder vite
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Urimee!

  Sent from my GT-S7580 using Tapatalk
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 11. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  urime ItShqip
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 12. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Urime :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  URIME DITLINDJEN ITSHQIP , DASHT ZOTI EDHE 80 VITE TJERA .
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 14. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime itshqip community - ishalla edhe shum vite bashk e sa ma shum millionaires nga ketu
  @boom3rang kur tplakesh a e ki plan me lan far testamenti a najsen:D

  P.s im talking for itshqip future :rolleyes::p:cool:
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 15. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime te gjith antareve por sidomos stafit te cilet e kan mbajtur forumin ne at nivel qe te jene te gjithe aktiv dhe te interesuar qe prej vitit 2010.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 16. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime ITShqip
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 17. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Itshqip nuk eshte vetem nje forum per mua, Itshqip eshte si nje familje.
  Uroj qe te mbush edhe shume vite te tjera.
   
  emimer, boom3rang dhe Pjeter.B pëlqejnë postimin.
 18. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime dhe rrofte sa me gjate
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 19. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime !
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 20. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Urime!!
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...