1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip mbush 8 vite

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 6 Janar 2018.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!


  Deshta t'ju uroj te gjith anetareve 8 vjetorin e ITSHQIP, dhe tju uroj suksese dhe shendet juve anetareve qe keni kontribuar nder vite, qe ky komunitet te arrin keto vite dhe me keto suksese.

  Personalisht mendoj qe vitet ne vijim do te jene edhe me produktive per komunitetin tone, dhe do te kete padyshim shum risi nga fusha te ndryshme.

  Itshqip se shpejti vjen edhe me disa te reja, prandaj te kontribojme te gjith se bashku qe ta ngrisim kete forum ne nje nivel tjeter, sepse eshte vendi i vetem ku mund te mblidhemi dhe te shkruajme histori gjith se bashku.

  [​IMG]

  Shihemi se shpejti ne shum suksese tjera, dhe me projekte madheshtore.
   
  Misteriozi, albion65, GunnerZh dhe 17 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Urime !
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Urime dhe shume vite sbashku ITShqip


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Urime !
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Urime :):eek::D ishalla n 9 vjetorin miljonera :p
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime. :):):)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime dhe i mirepresim cdo risi te re ne forum. :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urimeeee !!!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 9. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urimee!
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 10. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  urime
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 11. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  urim edhe 100 tjera
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  URIME !
  :):):):):)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 13. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  !!URIME!! !!URIME!! !!URIME!!

   
  boom3rang pëlqen postimin.
 14. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  URIME ! :)
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 15. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Edhe 100 te tjera. Urime
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 16. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime !
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 17. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  URIME une kam shum pak qe jam regjistruaj dhe kam studjuar gjith historikun e ketij forumi per mendimin tim eshte nje universitet.faleminderit per dijen qe na jepni ne kete forum edhe njeher URIME DHE SUKSESE NE VAZHDIM
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 18. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Urime ITShqip inshallah edhe shume vite se bashku :D:):D
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 19. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Urime !

  Kenaqesi te shoh nje komunitet te madh duke u rritur qe nga dita pare e krijimit.

  Uroj edhe shume suksese tjera.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 20. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Urimeee:) shpresoj edhe vitet tjera te kalojm duke mesuar me shum nga ky forum i madh..:)
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...