1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip Logo

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga VDesign, 2 Dhjetor 2015.

 1. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
   
  Last edited: 2 Dhjetor 2015
  edy007 dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  mire po dokukenn ..
  (Y)
   
 3. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perderisa po lexohen me veshtirsi spo muj me thon mire.
   
 4. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spo di mundet me kon naj defekt se prej telefoni i kom fut, qata spo thom sen <3.

  Ps. Eshte ne versionin .png pa background, provo hape ne imgur.com i sheh rezultatet.
   
  Last edited: 2 Dhjetor 2015
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  2 t'parat jo e 3 super gjithsesi mendoj qe edhe kjo qe osht per momentin nuk osht e keqe pershkak se osht e thjesht edhe e bukur per sy bile vet fonti qe osht perdor pom pelqen
   
 6. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  1 gabim > teksi me germa tvogla qe e con vlersimin diku ke 1/10
  1 gabim tjeter > ke perdor shum blur apo shadow
  1 gabim tjeter > logoja e fundit "informatika shqiptare" esht pothuajse e pa shikueshme. sepse duhet tmendosh qe nese ajo "vendoset" per logo nuk do rrin antart me e hap nga imgur.com qe ta shofin sic duhet :D

  Mos e mer per keq Thejsht mendimi im!
   
  Last edited: 3 Dhjetor 2015
 7. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit djem tash e tutje i postoj me formatin .jpg pershkak se spo arrini mir mi pa detajet.
   
 8. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo jo nuk osht problemi te background po ntekste te vogla nuk perdoret dropshadow e aq ma pak dropshadow me ngjyren e njojt se bohet i palexushem
   
 9. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18

  Un jom ai ish antari ktu valonmehmeti e besoj tkan ra nsy punimet e mija e sigurisht e din qe sa i boj e qe sa merrna prap se prap faleminderit.


  Update:

  [​IMG]
   
  Last edited: 3 Dhjetor 2015
  [email protected] pëlqen postimin.
 10. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ketu po duken shum mir , pom pelqejn te trija ,ma shum ky backgroundi me ngjyre te zeze.
  Suksese ...
   

Shpërndaje faqen

Loading...