1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Itshqip ishte jasht funksionit.

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 1 Dhjetor 2019.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje!

  Sic keni mund te vereni me date 30nentor, Itshqip ishte jasht funksionit.

  Arsyeja per kete ishte sepse e kemi ndru serverin, tani jemi me datacenter ne Europe, per ta patur qasjen me te shpejt, vizitoret tane.

  ps. Kjo eshte nje nga updatet e planifikuara, ne ditet ne vijim pritet te bejm edhe ndryshime tjera.

  Prandaj nese hasni ne mos funksionim te faqes, pa merak, rikthehemi shpejt dhe me te forte.

  Ju pershendesim.
  Itshqip Staff.
   
  Taboo, immortal.boy, Pjeter dhe 9 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  910
  Pëlqimet:
  622
  Pikë nga trofetë:
  173
  Welcome back :cool:
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Për një çast mendova se e mbyllet :(
   
  bofy pëlqen postimin.
 4. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  58
  a mundeni te na sygjeroni kete server sepse qenka mjaft i shpejt ...

  Suksese me serverin e ri :)
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Puna e bukur. Bravo.
   

Shpërndaje faqen

Loading...