1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITSHQIP HOST QE PERDOR

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga KALI-ALB, 23 Qershor 2017.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  856
  Pëlqimet:
  195
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje admina dhe staff i ITSHQIP.

  Do te deshiroja thjesht per kurjozitet çfare hosti perdor itshqip?
  dhe sa vizitor ka ne nje muaj?

  Sinqerisht rrespekte.
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  488
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  73
  GoDaddy.
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 3. dionis11

  dionis11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  cmendim keni per bluehost
   

Shpërndaje faqen

Loading...