1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITshqip eshte faqja ime!

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 9 Prill 2010.

1. mendurberisha

mendurberisha Anëtar i Njohur

Postimet:
    691
    Pëlqimet:
    28
    Pikë nga trofetë:
    73
    Une e kisha preferu, me ja bo forumit domainin edhe per mobil, sikur m.telegrafi.com

2. Fannol Gashi

Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

Postimet:
    3,255
    Pëlqimet:
    1,423
    Pikë nga trofetë:
    343

Domain nuk luan rol a eshte ne mobil, pc apo tablet. Por duhet faqja ma thjesht me thon template me kon e pershtatshme per mobile, me perdor rss feeds, por do shihm per kete se a do kemi mundesi ta bejme apo jo.

3. mendurberisha

mendurberisha Anëtar i Njohur

Postimet:
    691
    Pëlqimet:
    28
    Pikë nga trofetë:
    73
    Ahaa, ishalla e kryni se edhe shumicen e kohes me telefon e vizitoj.

shumm vshtirr, po osht per shkak se faqja e madhe.

4. HostFier

HostFier Anëtar

Postimet:
    29
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    6
    Faqja eshte plotesisht e kompletuar nuk i mungon asnje gje eshte perfekt, dhe nje chat te ishte nuk do ishte keq gjithsesi kto pun i dini vet ju stafit! suksese...

5. Ardi1489

Ardi1489 Anëtar

Postimet:
    39
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Mu krejt me duket mir por theme nuk me pelqen edhe aq me pas mujt me gjet nje theme me te bukur.flm

6. genci007

genci007 Anëtar Fillestar

Postimet:
    61
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    8
    Per mendimin tim Webi eshte shume mire me te gjitha temat e perfshira po mungesa eshte qe gjtih ne duhet te angazhohemi rreth forumit nese dojna me mbajten gjalle forumin edhe te fresket me tema te reja se vetem nej person nuk mundet te mbaje forumin po duhet angazhim i gjith userave qe jane ne forum .....

7. Valdrin Miftari

Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

Postimet:
    802
    Pëlqimet:
    18
    Pikë nga trofetë:
    38
    Nuk e di a e ka paraqit dikush ket kerkes.. po shum kerkesa ishin e me merrte koh me lexu gjitha..

A ka mundsi me kthy chatin ne forum ?

8. Gr@1ti

[email protected] Anëtar i Njohur

Postimet:
    848
    Pëlqimet:
    146
    Pikë nga trofetë:
    88

9. albo88

albo88 Anëtar

Postimet:
    20
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    0
    pershendteje une sygjeroj nje seksion ku te postojme p.sh perfomacen e pcve ton ne lojra te ndryshme e ti postojme ketu p.sh sa frame rate per sekond bejme tek i loje e tek tjetra mbase jam shum ambicioz por sdo ishte keq
    urime per sitin shum i bukur dhe ky layeri i ri i bardh eshte me i mir se ai tjetri gri qe maja mend une para 2 vitesh

10. boom3rang

boom3rang Ninja Staff Member Administrator

Postimet:
    4,483
    Pëlqimet:
    2,074
    Pikë nga trofetë:
    448
    albo88 pëlqen postimin.
  11. RilindFetahu

RilindFetahu Anëtar Aktiv

Postimet:
    235
    Pëlqimet:
    11
    Pikë nga trofetë:
    18
    Kisha preferu me ja shtu ni chat faqes ,per bised te shpejt - qfar mendoni -

12. Vaalmir1

Vaalmir1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    158
    Pëlqimet:
    25
    Pikë nga trofetë:
    38
    Pershendetje boom3rang
    Per menimin tem kisha than me shtu 1 Sektor V.I.P
    Dhe aty me i fut te gjitha tutorialet e mundshme dhe proffesionale per me nxjerr lek nga interrneti ,
    Nqofse jau merr mendja qe mundeni me bo tutoriale tmira se qysh me bo lek nga interrneti - shum e shum metoda Sektori V.I.P normal duhet te jet me pagese, 15E/muajt , ose nvaret pej juve sa e leni

Athere une kisha me qen i pari qe kisha pagu per kete sektor.
    Nuk esht qe nuk nxjerri apo nuk di , por kurr nuk esht boll...

13. meteora

meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

Postimet:
    1,439
    Pëlqimet:
    86
    Pikë nga trofetë:
    78
    Forumi esht hap me ju ndihmu IT-ve shqiptar pa pages , keshtut qe ky sektor me pages nuk do te hapet kurr.
    Kush don me postu tutoriale per fitim let poston i kan ketegorit e posatqme .

Sa i perket chat-tit , eshte diskutu dhjetra her per te , chat nuk do te perdor ITshqip asnjeher .

siimon pëlqen postimin.
  14. Vaalmir1

Vaalmir1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    158
    Pëlqimet:
    25
    Pikë nga trofetë:
    38

OK , mu mu dok e arsyeshme me pas kete sektor' esht diqka qe kish mujt mem hy ne pune, sjeni dakord krejt ne rregull.
    at'here mbetet keshtu siq thoni.

meteora pëlqen postimin.
  15. leotrim77

leotrim77 Anëtar i Njohur

Postimet:
    927
    Pëlqimet:
    111
    Pikë nga trofetë:
    63
    Nuk i lexova t'gjitha komentet sepse shum ...

do t'iu kisha sygjeru diqka e cila mpelqen shum jan Gradat apo Reputation ne english

Pra aj qe merr pelqime dhe esht aktiv ti vendoset nje grad me e mir si psh Professional , Master , apo diqka tjeter e more vetem shembull ti ndriqohet pak emri apo nje grad perfundi avatarit , do ishte perfekt .

16. dootex

dootex Anëtar Aktiv

Postimet:
    103
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    18
    E kisha bere qe ITSHQIP te popularizohej sameshum te beja disa reklama naper TV shqiperi maqedoni kosov do investoja pasiqe jan te rralla forumet per teknologji ne gjuhen Shqipe siq esht ky .
    Do zgjeroja stafin do kisha sjellur meshum risi video tutorials Loja shperblyese etj

17. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Une po pergjigjem direkt ne kete sygjerimin e dyteL Ne presim diqka nga ju antaret, nuk eshte mire qe nataret te presin gjithnje risi nga Staffi

18. DamageraL

DamageraL Anëtar Aktiv

Postimet:
    333
    Pëlqimet:
    24
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pershendetje
    Do te ishte mir qe forumi te ishte PHPBB per arsye se eshte me leht me perdor

19. ditiendrit

ditiendrit Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,619
    Pëlqimet:
    153
    Pikë nga trofetë:
    93
    Forumi ka qen ne phpBB nuk pe kuptoj arsyjen pse prap mu kthy ?
    Ky aktuali osht shume ma dinamik,modern dhe ne te njejten kohe teper i thjesht per tu perdorur

20. Sponer

Sponer Anëtar Fillestar

Postimet:
    58
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    23
    E gjitha eshte ok por kisha dasht me jau sygjeru qe nese keni mundesi tek temat nje slideshow te postimit te shfaqet edhe te jen te gjith me rrjedha te pytjeve edhe te pergjigjen une para ca kohe isha antar i webnaster.al edhe ajo e kishte kete rubrik qe po e cek un do ishte shum shum mir po ta vendosnit edhe ju edhe te gjithe antaret do informohen me shpejt edhe me mir besoj qe kjo qe them une do pajtohen edhe antaret tjer flm me respekt itshqip :D

Shpërndaje faqen

Loading...