1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITshqip eshte faqja ime!

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 9 Prill 2010.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Une e kisha preferu, me ja bo forumit domainin edhe per mobil, sikur m.telegrafi.com
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343

  Domain nuk luan rol a eshte ne mobil, pc apo tablet. Por duhet faqja ma thjesht me thon template me kon e pershtatshme per mobile, me perdor rss feeds, por do shihm per kete se a do kemi mundesi ta bejme apo jo.
   
 3. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ahaa, ishalla e kryni se edhe shumicen e kohes me telefon e vizitoj.

  shumm vshtirr, po osht per shkak se faqja e madhe.
   
 4. HostFier

  HostFier Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Faqja eshte plotesisht e kompletuar nuk i mungon asnje gje eshte perfekt, dhe nje chat te ishte nuk do ishte keq gjithsesi kto pun i dini vet ju stafit! suksese...
   
 5. Ardi1489

  Ardi1489 Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mu krejt me duket mir por theme nuk me pelqen edhe aq me pas mujt me gjet nje theme me te bukur.flm
   
 6. genci007

  genci007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Per mendimin tim Webi eshte shume mire me te gjitha temat e perfshira po mungesa eshte qe gjtih ne duhet te angazhohemi rreth forumit nese dojna me mbajten gjalle forumin edhe te fresket me tema te reja se vetem nej person nuk mundet te mbaje forumin po duhet angazhim i gjith userave qe jane ne forum .....
   
 7. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  802
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di a e ka paraqit dikush ket kerkes.. po shum kerkesa ishin e me merrte koh me lexu gjitha..

  A ka mundsi me kthy chatin ne forum ?
   
 8. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
   
 9. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  pershendteje une sygjeroj nje seksion ku te postojme p.sh perfomacen e pcve ton ne lojra te ndryshme e ti postojme ketu p.sh sa frame rate per sekond bejme tek i loje e tek tjetra mbase jam shum ambicioz por sdo ishte keq
  urime per sitin shum i bukur dhe ky layeri i ri i bardh eshte me i mir se ai tjetri gri qe maja mend une para 2 vitesh
   
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  albo88 pëlqen postimin.
 11. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kisha preferu me ja shtu ni chat faqes ,per bised te shpejt - qfar mendoni -
   
 12. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje boom3rang
  Per menimin tem kisha than me shtu 1 Sektor V.I.P
  Dhe aty me i fut te gjitha tutorialet e mundshme dhe proffesionale per me nxjerr lek nga interrneti ,
  Nqofse jau merr mendja qe mundeni me bo tutoriale tmira se qysh me bo lek nga interrneti - shum e shum metoda Sektori V.I.P normal duhet te jet me pagese, 15E/muajt , ose nvaret pej juve sa e leni

  Athere une kisha me qen i pari qe kisha pagu per kete sektor.
  Nuk esht qe nuk nxjerri apo nuk di , por kurr nuk esht boll...
   
 13. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,439
  Pëlqimet:
  86
  Pikë nga trofetë:
  78
  Forumi esht hap me ju ndihmu IT-ve shqiptar pa pages , keshtut qe ky sektor me pages nuk do te hapet kurr.
  Kush don me postu tutoriale per fitim let poston i kan ketegorit e posatqme .

  Sa i perket chat-tit , eshte diskutu dhjetra her per te , chat nuk do te perdor ITshqip asnjeher .
   
  siimon pëlqen postimin.
 14. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38

  OK , mu mu dok e arsyeshme me pas kete sektor' esht diqka qe kish mujt mem hy ne pune, sjeni dakord krejt ne rregull.
  at'here mbetet keshtu siq thoni.
   
  meteora pëlqen postimin.
 15. leotrim77

  leotrim77 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  927
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk i lexova t'gjitha komentet sepse shum ...

  do t'iu kisha sygjeru diqka e cila mpelqen shum jan Gradat apo Reputation ne english

  Pra aj qe merr pelqime dhe esht aktiv ti vendoset nje grad me e mir si psh Professional , Master , apo diqka tjeter e more vetem shembull ti ndriqohet pak emri apo nje grad perfundi avatarit , do ishte perfekt .
   
 16. dootex

  dootex Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kisha bere qe ITSHQIP te popularizohej sameshum te beja disa reklama naper TV shqiperi maqedoni kosov do investoja pasiqe jan te rralla forumet per teknologji ne gjuhen Shqipe siq esht ky .
  Do zgjeroja stafin do kisha sjellur meshum risi video tutorials Loja shperblyese etj
   
 17. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Une po pergjigjem direkt ne kete sygjerimin e dyteL Ne presim diqka nga ju antaret, nuk eshte mire qe nataret te presin gjithnje risi nga Staffi
   
 18. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Do te ishte mir qe forumi te ishte PHPBB per arsye se eshte me leht me perdor
   
 19. ditiendrit

  ditiendrit Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Forumi ka qen ne phpBB nuk pe kuptoj arsyjen pse prap mu kthy ?
  Ky aktuali osht shume ma dinamik,modern dhe ne te njejten kohe teper i thjesht per tu perdorur
   
 20. Sponer

  Sponer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  E gjitha eshte ok por kisha dasht me jau sygjeru qe nese keni mundesi tek temat nje slideshow te postimit te shfaqet edhe te jen te gjith me rrjedha te pytjeve edhe te pergjigjen une para ca kohe isha antar i webnaster.al edhe ajo e kishte kete rubrik qe po e cek un do ishte shum shum mir po ta vendosnit edhe ju edhe te gjithe antaret do informohen me shpejt edhe me mir besoj qe kjo qe them une do pajtohen edhe antaret tjer flm me respekt itshqip :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...