1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITshqip eshte faqja ime!

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga boom3rang, 9 Prill 2010.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dhe mua me ndodh ky problem
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,348
  Pëlqimet:
  1,899
  Pikë nga trofetë:
  348
  Cfar shfaqet?
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  725
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  mua me shfaq sikur i ka skaduar afati domainit
   
 4. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ndersa mua njehere me hapet dhe njehere jo :/ ..
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dhe un kam ate problem
  Njeher sikur ka skaduar afati
  Njeher s hapet fare
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sikur te jete skaduar, domain.
   
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,348
  Pëlqimet:
  1,899
  Pikë nga trofetë:
  348
  E verteta eshte qe i kam ndryshu DNS, prandaj ka mundesi ju shfaqet ky problem, deri sa te behet update vanon pak besoj.

  GJithcka duhet te rikthehet ne normalitet.
   
  shqipbook, Universal dhe M.L pëlqejnë postimin.
 8. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  mendojj se duhet te jeni
  nuk e di mendoj qe eshte shum mir keshtu po ndoshta dhe disa kuize ose lojra logjike ose te ndryshme sa per relax si qershqi mbi torte ahah dhe pak me te medha butonat dhe shkronjat perdryshe super
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,517
  Pëlqimet:
  126
  Pikë nga trofetë:
  93
  Secili browser e ka mundesine me e rrite madhesine e shkronjave. CTRL+
   
  @science pëlqen postimin.
 10. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Portali eshte fantastik, per aq here sa une futem, portali eshte i dobishem, per ata qe konsumojne me teper kohe ndoshta ka elemente qe duhet te shtohen.
   
 11. lojrafati

  lojrafati Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk i lexoj dot te gjithe komentet dhe sugjerimet e anetareve te tjere por e vetmja gje qe me ka ngacmuar kohet e fundit eshte, krijimi i nje platforme, teper te nevojshme per tregun shqiptar ku anetaret te kene mundesi te shesin dhe blejne faqet, domainet, te shkembejne ide, nje gje e tille si flippa.com
  Shume duan te shesin faqe, instagram, facebook, portale, disa te tjere duan pune me pagese, disa bejne pune me pagese, pra nje faqe dedikuar ketyre sherbimeve ku gjithsecili edhe te sugjeroje por edhe te perfitoje pak.

  Shume te rinj duan te bejne para pa e kuptuar qe pike se pari paraja vjen nga ajo qe di te besh!

  Thank you!
   
 12. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,232
  Pëlqimet:
  1,234
  Pikë nga trofetë:
  358
  Duke pare tash e disa vite sa jam marr me teknokogji, interesimi nuk eshte i madh per shitblerje ne treg shqipetar, sidoqofte eshte ide e mire kjo qe e ke thene, te sugjeroj qe te vazhdosh me kete projekt dhe te kerkosh bashkpunues, besoj se do te gjesh ketu ne forum.
  Ky ishte vetem mendimi im.
  Shendet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...