1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ITShqip Design

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga valdrin fetoshi, 4 Janar 2013.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ITShqip Design. E bera kete punim rreth Forumit. Eshte nje punim i thjeshte mendoj se ju pelqen.

  [​IMG]

  Pres komentet dhe sugjerimet tuaja rreth punimit...
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,497
  Pëlqimet:
  2,087
  Pikë nga trofetë:
  448
  Me pelqen shum met vertet.
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ende skom pa ksi forme qe ka bo dikush,

  mendimi teper i bukur , gjithashtu edhe dizajni :) (Y)
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Duket si ndonje program ose liber, shum e bukur :)
   
 5. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit te 3-ve shum. :)
   
 6. icce-K'

  icce-K' Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  shum mir , mpelqej
   
 7. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pom pelqen teper ideja edhe realizimi
  ps.a e ke bo komplet ti ?
   
 8. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  hmmm ide e mire edhe punimi keksi ;)
   
 9. albertbytyqi

  albertbytyqi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
  Bravo shum buuuukur,sikur te ishte ndonje pako e ndonje antivirusi apo Nero. Suksese
   
 10. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shum pom pelqen
   
 11. bloodyalboz

  bloodyalboz Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

Shpërndaje faqen

Loading...