1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

itools

Tema tek 'iOS' e hapur nga adnan73, 10 Shtator 2015.

1. adnan73

adnan73 Anëtar i Njohur

Postimet:
    505
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    48
    nuk po do me ma pranu itools e kam te instalum itunes mir po ma lexon iphonin iphon 4 por kur po du me e aktivizu itools qeshtu po ma qet jatexti qe shkruan
    failet toload itunes libraryplees install the latest version of itunes on your computer
    nuk po di qysh po lyp me eshkarku telefoni iphone 4 kompjuteri 64 bit nuk di

2. Pleurat

Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,330
    Pëlqimet:
    583
    Pikë nga trofetë:
    343
    Po te kerkon ta instalosh verzioin e fundit te itunes,shko ne faqen zyrtare te ITUNES edhe shkarko verzionin e fundit dhe me pas e instalon edhe nje her

3. adnan73

adnan73 Anëtar i Njohur

Postimet:
    505
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    48
    po itunes qet versinn 6464 po ma qet si version i fundit qeto e kam

4. *VLORI*

*VLORI* Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,106
    Pëlqimet:
    300
    Pikë nga trofetë:
    128
    Shiko tek itools se deri ne cilin version te iTunes suporton pasi shpesh ndodh qe iTools behet update me versionin e fundit te iTunes por mbas disa ditesh del version me i ri i iTunes dhe ne kur e bejme update ateher iTools nuk funksionon me versionin me te ri. E gjithe ajo qe duhet te shohesh eshte se cili version i iTunes duhet te jete i instaluar ne PC nese kerkon nje version me te vjeter ateher do e fshish versionin e ri te iTunes dhe do instalosh nje me te vjeter deri sa te beher update edhe iTunes qe te suportoj versionin me te fundit te iTunes.

5. adnan73

adnan73 Anëtar i Njohur

Postimet:
    505
    Pëlqimet:
    4
    Pikë nga trofetë:
    48
    o spo do hiq me ma mar fare itools meni hei po ma skyq ku em kqyr a ban ne itunnes

Shpërndaje faqen

Loading...