1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IT Shqip//Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga LorentK, 14 Tetor 2017.

 1. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  arbenshabiu, Alkeo, albert1 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  8/10 :p
   
  LorentK pëlqen postimin.
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Duke qene se ITShqip nuk ka lidhje me hacking :p .. atehere backgroundi me Mr.Robot sdo i jepte ndonje kuptim te madh,,, edhe pse Mr.Robot ka te beje me IT, por me shume hacking .. :p ..
  Pjesa grafike 7.5/10
  Bravo!
   
  LorentK pëlqen postimin.
 4. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk e pata per qellim me cilsu itshqip si website per blackhat hacking ose dicka tjeter.. vec i gjeta do foto t'mr.robot mu duken t'mira edhe kualiteti ish kon i mir edhe i mora.
  Hacking eshte pjese e IT.
  Faleminderit per vlersim @Alkeo @enneaa :)
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  por hacking seshte pjese e ITShqip, me kete kuptim e kisha .. :)
   
  LorentK pëlqen postimin.
 6. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  53
  10/10 :)
   
  LorentK pëlqen postimin.
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  8/10
   
  LorentK pëlqen postimin.
 8. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  10/10
  Me pelqejn shume grafikat qe ke perdorur.
   
  LorentK dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 9. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  hmm shum e ki ngarku me efekte,texture edhe fontin mat mir kishe mujt me gjet (pom doket qe sje fillestar se si emer I njofshem pom vjen )
   
  LorentK pëlqen postimin.
 10. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  261
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  per font kom dasht ma ja pershtat fontit t'logos t'itshqip.
  flm per sugjerimet :)
   
  K1XDesign pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...