1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim IsTraffic.com ~ Traffic Exchange

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Albert.M, 2 Prill 2016.

?

Ju Pelqen Funksjoni i Faqes ?

 1. Po

  100.0%
 2. Jo

  0 vote(s)
  0.0%
 1. Albert.M

  Albert.M Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje

  Sod sapo e mbarova kete projekt eshte nje faqe e sapo perfunduar qe sherben per Traffic Exchange apo Shkembim Trafiku !

  Si funksjonon ?

  1. Shto Webfaqet tuaja

  1.1./ Pasi ta krijoni akountin ju keni mundesi ti shtoni disa nga faqet tuaja dhe pastaj njerzit tjere do ta shikojn faqen e juaj per te fituar Minuta Falas.

  1,2/ Fito Minuta Falas duke shikuar faqet e te tjerve poashtu ftoje ndonje mik tendin si Referal dhe fito 25% te gjithqkaje qe ata fitojn.

  1,3/ Fito para , nese dikush nga miqt tuaj kan blere ndonje gje premium ne faqe ju do te fitoni 50% te gjithqkaje qe ata shpenzojn , poashtu ju keni mundsi te bleni Minuta per faqet tuaja.

  Kjo faqe eshte sikur HitLeap i njejti funksion.

  2. Fitoni BONUS PIKE , qe shendrrohen ne te Holla ose Minuta.

  2.1/. Krijo Video Promocionale

  Krijoni nje video per te na promovuar ne YouTube , piket nvaret nga kualiteti dhe kanali juaj.

  Fito deri ne 5000 Bonus Pike.

  2.2/. Krijo postime ne Blogje / Blogs

  Keni ne pronesi nje Blog apo shkurani ? Shkurani nje storje per ne dhe fitoni Pike !

  Fito deri ne 1000 Bonus Pike.

  Posto ne Forume

  Talk about us on popular forums like Yahoo Answers, Webmaster forums etc.
  Folni per ne ne forumet e popullarizuara si p.sh/ Yahoo Answers , Webmasters Forums etc.

  Fito deri ne 1000 Bonus Pike.

  Si me i marr ne keto Bonus Pike Pastaj ?

  Na kontaktoni ne [email protected] , me Linkun apo ScreenShoot , dhe ne do te ju shperblejm , nese e pelqejm punen tuaj :)

  http://istraffic.com

   
 2. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  facebook , google , refer

  nuk mund tja shtosh
  se ne menyre direkte merr 100% ban prej google
   
 3. Albert.M

  Albert.M Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ofrohen , por duhet te jesh Premium Member :)
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,564
  Pëlqimet:
  645
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pse nuk e bon automatic ket punen e pikve po me screenshot ?
   
 5. Albert.M

  Albert.M Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk ka si behet automatic , por flm per mendimin.
   
 6. Albert.M

  Albert.M Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  8
  @Coupon Code - 50 MIN Falas

  Perdoreni kete kupon per te fituar 50 Min Falas ne llogarine tuaj.

  NBMDSD / E Limituar

  KLM
   

Shpërndaje faqen

Loading...