1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim IPTVShqip Aplikacion per Android

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga CIA, 23 Mars 2016.

 1. CIA

  CIA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Nuk dita se ku te postoj, andaj kirjova nje teme te re ne kete kategori,

  Aplikacion per IPTV, Filma, Muzike, Sport, Dokumentare, Emisione, e shum sherbime te tjera, ju lutem provone instalone nese ju pelqen shperndane sa ma shum,

  Edhe Kritikat jane te mireseardhura...

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.home.iptvfree

  Nese eshte diqka jasht rregullave te forumit, kerkoj falje...
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje CIA mund ta di si e pagove Google play pasi qe spom me ben prej credit cartes time ne maqedoni ??
   
 3. CIA

  CIA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me Kartel VISA
   
 4. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  A mundesh mem tregu se si te hap nje IPTV Panel
   
 5. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Login nuk po bone as free
   

Shpërndaje faqen

Loading...