1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur IPTV shqiptare.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albion65, 28 Nëntor 2017.

Tags:
 1. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje ,

  Desha te pyes mos ka ndonjeri ndonje liste iptv shqiptare qe punon 100% , provova disa lista te iptv shqiptare mirpo nuk funksionojshin , kush mundet me ma dhene ndonje liste e falenderoj.
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by liridon.h, 29 Nëntor 2017
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  sic thu ti eshte njesoj sikur shkon tek nje dyqan dhe i thua a mi jep ushqimet falas gjithmone
   
 4. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje per list iptv shqipare dhe te huaja 5 euro eki mujt abonimin muj te dergoj veq tregom cfar formati te duhet M3U WebTV
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Liridon a e ki me supersporta a pa supersporta ?
   
 6. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Po komplet digitalb&Tring plus suportet e huja
   
 7. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sa e ki vitin me pagu se un veq me vit e paguj smirrna me mujore
   
 9. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
 10. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
 11. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  a mund te ma dergosh ne pm pasi jam i ri ne iptv dhe mund te kem nevoje per konfigurim.

  nese eshte mire dhe per besushmeri mund ta paguaj 15 dite test dhe me pas bejme abonim te plote nese ka cilesi

  P.s: tani jam ne pune dhe smund ta testoj ne tv
   
 12. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Shkruj viber +38349642922
   
 13. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  do te shkruaj sapo te jem para tv :)

  Diten e mire
   
 14. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ne rregull
   
 15. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 16. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Cfar shpejtesie duhet te kete interneti per mos pas shkeputje?
  Super sport nuk punon, ndalet dhe nis prap disa sekonda me pas...
   
 17. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  cka po thu hej jo te jep linje me siguri 100% dost ska shansa te bllokohet
   
 18. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  qe 3 vjet ekam kshtu ska as nje problem kurr
   
 19. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ta fut xtream codes ip ne black list. Nese nje zemer lig ta ben report ip tek xrteam codes te futet ip ne black list dhe smund te besh me restrea.
  https://xtream-codes.com/blacklist.txt
   
 20. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  nuk mendoj se e ka problemin lista jote, mendoj se ngec pasi duhet te bej nje linje te re interneti me te shpejte.

  ne komunikim je treguar korrekt me mua!
   
 21. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  tek iptvstack.com regjistrohesh me email e ke 24h falas te gjitha programet
  nese nuk priton hap nga nje account cdo 24h edhe e ki free.
  accountet mund ti hapesh me 10minute email. sa per te marr linkun edhe vazhdon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...