1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPTV-Premium per BTC

Tema tek 'Depo' e hapur nga Mr.Robot, 27 Tetor 2020.

Tags:
 1. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shes Total 2 usera, useri sipas deshires fillimi dhe mbarimi pas nje viti dmth 12muaj daten e fillimit e vendos Klienti shiten nga 90euro cmim normal per vtm 35euro nje User pagesa BTC, 99% up time Kanale HD,FHD 13000+ kusht transferta duhet behet ne BTC me duhet btc per Dark Web se me mbaruan LOL te interesuarit serioz me shkruani ju drg linkun per tber pagesen ne BTC sapo transferta te konfirmohet nga blockchain ju drg te dhenat sipas kerkeses suaj gjithashtu keni mundsin per IPTV-BOX, Mag Device apo Enigma etc.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,488
  Pëlqimet:
  859
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne rastin tend nuk me duket ide e mire qe perosnat te bejne pagesen dhe ti te kryesh sherbimin. Nuk jam ekspert i kesaj dege, por jam staf dhe kam përgjegjësinë qe te mbroj antaret per aq sa është e mundur. Nese ti je vertet serioz mund te ofrosh shërbimin dhe nese personi nuk te kryen pagesen brenda nje kohe te caktuar i bene suspend.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Na knaqe ti o plak duket ce smerr vesh nga IPTV shok gjithsesi I dont care, jam super serioz userit i ofrohet trial me pas i Konvertohet ne abonim sa per suspend ta kam lan ty sjam ktu per tmashtru njeri ne asnje lloj aspekti KLB.
   
 4. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dhe mos e rruj siq po mtargeton mu si user pa pik lidhje do targetohesh dhe ti...
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  891
  Pëlqimet:
  276
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me fal, je reseller? Apo ti jep dikush? Nese reseller dhe don me maru pune duket ok, nese i mer nga nje dore e tret eshte dicka me pergjegjesi se abonimi eshte 1 vit. Sesht se te shita telin dhe maroj puna, gjate nje viti klienti don me i nderru passin me i shtu heq buqetat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...