1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPTV PLAYER Android box tv

Tema tek 'Android' e hapur nga berl01, 18 Korrik 2023.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje !

  Kush më sygjuroni per nje ,
  IPTV PLAYER M3U
  Per android box
  Cilen me kishit preferuar ta shkarkoj.


  Kaloni mire?
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Smarters iptv
  Xciptv
  Keto jan profesional tjerat jan ashtu kshu
   
 3. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13

Shpërndaje faqen

Loading...