1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje IPTV Panel

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Albini~IT, 6 Shtator 2016.

 1. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  A ka dikush qe mirret me IPTV dhe ka panel per te shit iptv
   

Shpërndaje faqen

Loading...