1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iptv m3u gratis ku te gjej

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga berl01, 12 Janar 2020.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  kush ka nundesi me mi gjet iptv m3u gratis.
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  ska free, edhe ato qe mundesh me i gjet neper website i postojn demo per 24/h sa me mar ca visitor n`website
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese don kanale shqiptare gjitha lokale direkt nga burimi. Me pagese modeste. Me kontakto
   
 4. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm te dyve me pages mundem te gjej mendova falas
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Edhe tualetet jan bo me lek bro
   
  cHaosSs:=) pëlqen postimin.
 6. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  @berl01 Une mund te ndihmoj me iptv lista free por nuk jane shume afatgjate thjesht te perkoshme per koh tshkurt me dit maksimumi deri 3 muaj
   
  Ardit Kras pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...