1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Iptv list per mobile app

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 16 Gusht 2023.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje, ku mund te gjej list te iptv per disa prej kanaleve shqiptare dhe kanaleve sport per shfaqjen e tyre ne nje aplikacion qe e kam krijuar, kanalet duhen te punojne pa ndalesa nese mundet dikush te me tregoj prej eksperiencave se si keni vepruar. Sa e di un listat me 1 connection nuk funksionojne!
   
 2. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13

Shpërndaje faqen

Loading...