1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iptv free iPhone kalanle

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Zeshkani200, 14 Janar 2022.

 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka naj app per iphone free
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  63
  Aplikacioni “IPTV Shqip” ende funksionon ne IOS iphone,me ka mbetur qe disa vite i instaluar dhe si gjithmone i hape kanalet pa problem edhe pse nuk e perdori kurre.
   
 5. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush eshte i interesu per cccam , oscam tv satelitor dmth te me contaktoje ne pm ose telegram @Emi_grant
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  pm
   
 7. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Spo ban me. Te shkru ne pm. Shkrum nese mundesh
   
 8. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A mundet shemb me pas disa kanale per tv dhe ti dowlondojsh ne tv kanale shqip free
   
 9. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  po shkrum
  se spo muj
   
 10. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  316
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  shok , edin nese ka ndokush me shit cccam te tringut hellsa sat 4 tring
   

Shpërndaje faqen

Loading...