1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iptv falas nga Aplikacioni per Smart tv

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga clusterphys, 26 Shtator 2018.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  806
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ore si ska lidhje. Pra po thu ti qe nese une e bej nje linje per nje perderues me 1 connection do te thot qe shef gjith lagja? Kjo ska sens. Dhe spo ju vej faj se ne fillimet e mija dhe une shtyva nje qe te bleje nje android box pasi gjeja shume public iptv. Xtream Codes jane codues grek dhe platforma me e mire per Iptv. Une me kaq vite eksperience ju them se linqet qe gjeni ne internet jane me se shumti teste dhe 1 connection qe do te thot per 1 person linja tjerve sju ben. Do e vertetoni vete po hajt :)
   
 2. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  Ju lutem a din dikush ndonje provider apo ka ketu dikush me kanale shqiptare qe punojne mire normal me pages.
  Ju lutem kush mund te me ndihmoj.
  Rregullat jane mos me postu ktu linqe,me lajmroni ne PM.
  Do ju isha shume mirenjohes.
   
  boni pëlqen postimin.
 5. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  https://pastebin.com/pTEMT3Vh
   
 6. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  me shkruj
   
  Theadvent pëlqen postimin.
 7. islo

  islo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  me jep momua nje liste tlutem
   
 8. islo

  islo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ku mund ta gjejme nje liste falas per smart iptv ju lutem
   
 9. islo

  islo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ke nai liste per mua
   
 10. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, sa channels jan ne kete list dhe a ka channel dhe shqiptar?
   
 11. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me shkruaj meazh ne inbox per SMART TV dhe SMART BOX
   
 12. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me shkruaj meazh ne inbox
   
 13. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me shkruaj meazh ne inbox per SMART TV dhe SMART BOX
   
 14. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me shkruaj meazh ne inbox per SMART TV dhe SMART BOX
   
 15. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  806
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kush eshte i interesum per IPTV pa LAG me pa ndeshje per qef, apo naj njani do me u bo reseller, hit me up :)
   
 16. islo

  islo Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  e kam cinstalu smart iptv nga tv dhe sme del mo me e instalu.a mund te me ndimosh si mund ta gjej qe ta instaloj
   
 17. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  806
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  73
  A mos jeton ne itali? Se italia e ka heq
   
 18. CMS Eye

  CMS Eye Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mundet ndonje te me ndimoje per nje liste falas per smart iptv ju lutem. Faliminderit
   
 19. Doridakes

  Doridakes Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kish mund tme ndihmoje me ndonje iptv per smart tv. Ju lutem
   
 20. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  806
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pa lek kerko ne google me lek pm :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...