1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iptv falas nga Aplikacioni per Smart tv

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga clusterphys, 26 Shtator 2018.

 1. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Provoni ..

  http://198.255.114.50:25461/get.php?username=lomerezcoiptv&password=JDVeAuMvNj&type=m3u
  http://163.172.26.197:8000/get.php?username=Buritv&password=Z5bQ7LCyZn&type=m3u
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=97379&password=97379&type=m3u
  http://145.239.244.182:80/get.php?username=james&password=cameron937&type=m3u
  http://ipsatpro.com:8080/get.php?username=Jorge&password=123456&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST

  http://mypanel.tv:8080/get.php?username=1MDip7o65r&password=9fZCCcScaH&type=m3u
  http://hbox.cdnss.me:80/get.php?username=james&password=cameron937&type=m3u

  http://unionsrv.online:8880/get.php?username=bambam&password=bambam&type=m3u
  http://locaiptvx.ddns.net:8080/get.php?username=Mehmet2&password=Mehmet2&type=m3u
  http://unionsrv.online:8880/get.php?username=anna25&password=anna25&type=m3u

  http://66.70.182.154:25461/get.php?username=sRdGl89XnP&password=aou3JTPoDb&type=m3u
  http://158.69.127.19:8000/get.php?username=pispi&password=al5zWTH0CQ&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST
  http://topchantv.net:3456/get.php?username=TOP_Stream&password=O9XSmP1oFo&type=m3u
  http://delux-iptv.com:8000/get.php?username=Delux_HnrgkfeZ&password=vHHesviCRD&type=m3u
  http://sutverduz.com:8080/get.php?username=ada143&password=143341h&type=m3u
  http://astra4915.startdedicated.net...9XQuZwiYtk-8lt8kHyqERRyVXRo9HIl8uGn3&type=m3u
  http://145.239.244.182:80/get.php?username=iptvlinksfree.com&password=www.iptvlinksfree.com&type=m3u
  http://ulusaltr.dyndns.tv:2018/get.php?username=selcuk720p&password=H4WOJepjLv&type=m3u
  http://54.36.61.6:8000/get.php?username=Bein16100&password=BeiN1KiL&type=m3u
  http://tv.smartal.net:25461/get.php?username=QR58FxAssE&password=BkzsermI3h&type=m3u
  http://163.172.211.229:8000/get.php?username=bein&password=bein&type=m3u
  http://iptv.speedhd10.com:8080/get.php?username=dVdeOKnRSz&password=mxEvlmLjc6&type=m3u
  http://mrriptv.xyz:25461/get.php?username=Twisted&password=30&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST
  http://sihir.life:80/get.php?username=S3rh4t4lk4n0glu&password=AuFR3B3da6&type=m3u
  http://151.80.100.155:25443/get.php?username=vodall&password=vrIzSCaxGN&type=m3u
  http://iptv33.hopto.me:9000/get.php?username=22334455&password=22334455&type=m3u
  http://spain.nepals.me:8000/get.php?username=bq41HE7N173gh2&password=8674542L8a3336&type=m3u
  http://sv1.mayootv.ovh:1914/get.php?username=medoum1&password=FH6Oxe1vOH&type=m3u
  http://149.56.98.189:25461/get.php?username=erica&password=erica123&type=m3u
  http://163.172.107.234:1914/get.php?username=medoum1&password=FH6Oxe1vOH&type=m3u
  http://sspitv.liss.fun:8880/get.php?username=7334&password=7334&type=m3u
  http://sv1.mayootv.ovh:1914/get.php?username=medoum1&password=FH6Oxe1vOH&type=m3u
  http://51.15.3.71:8000/get.php?username=albbxxxkann3&password=alvvbb000x&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST
  http://ip.opentv.cz:8000/get.php?username=fta2018&password=fta2018&type=m3u
  http://158.69.127.19:8000/get.php?username=pispi&password=al5zWTH0CQ&type=m3u_plus&output=ts
  http://mypanel.tv:8080/get.php?username=1MDip7o65r&password=9fZCCcScaH&type=m3u_plus&output=ts
  http://sutverduz.com:8080/get.php?username=ada143&password=143341h&type=m3u_plus&output=ts
  http://pr01.donvolga.com:8000/get.p...kHyqERRyVXRo9HIl8uGn3&type=m3u_plus&output=ts
  http://163.172.26.197:8000/get.php?username=Buritv&password=Z5bQ7LCyZn&type=m3u_plus&output=ts
  http://iptv.efsane365.com:80/get.php?username=koralp&password=123456&type=m3u_plus&output=ts
  http://41.224.63.148:8000/get.php?username=trolhdnoip&password=eiQISwkaam&type=m3u_plus&output=ts
  http://iptv33.hopto.me:9000/get.php?username=mostafa&password=123456&type=m3u
  http://vod.redboxiptv.biz:2002/get.php?username=redbox2&password=kemalsunal&type=m3u
  http://37.59.17.187:8005/get.php?username=Edi2&password=Edi2&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST
  http://ns3051792.ip-149-202-211.eu:24715/get.php?username=jwalker&password=jwalker&type=m3u
  http://144.76.182.50:25461/get.php?username=smash&password=smash&type=m3u
  http://uk.msnpanel.pw:8080/get.php?username=lrwqp2tn5&password=tgd3r3u3h4&type=m3u_plus
  http://p2x.info:8080/get.php?username=ada143&password=143341h&type=m3u_plus
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=7174&password=7174&type=m3u_plus
  https://www.iptvday.net/category/free-m3u-playlist/
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=9686&password=9686&type=m3u_plus
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=9686&password=9686&type=m3u_plus
  http://srv.mtvs.me:8880/get.php?username=PHKtvtWJVh&password=TTkeljaSUm&type=m3u_plus
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=6120&password=6120&type=m3u_plus
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=6316&password=6316&type=m3u_plus
  http://144.217.180.191:8880/get.php?username=3106&password=3106&type=m3u_plus
  http://54.37.188.76:80/get.php?username=test1&password=test1&type=m3u_plus
  http://listaccess.me:8880/get.php?username=js001&password=12345&type=m3u_plus
  http://nadorone.no-ip.org:25461/get.php?username=mtg&password=skype&type=m3u_plus
  http://iptvtool.es:9977/get.php?username=2c6696&password=rSuRCk71Nl&type=m3u_plus
  http://212.232.29.250:8000/get.php?username=YVr6M356UD&password=sl5MjtqFVs&type=m3u
  http://tvplaymundo.com:59000/get.php?username=dm2RKBrtVb&password=Jy5JvHaQLF&type=m3u
  http://sasuke.ovunque.tv:2300/get.php?username=carmelicar&password=4rVK8m5DEZ&type=m3u
  http://eirking.pro:8080/get.php?username=exchange&password=sGFHK47UC6&type=m3u
  http://www.iptv-m3u-playlist.com/search/label/M3U PLAYLIST
  http://egyman.net:1978/get.php?username=789456&password=789456&type=m3u
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Vella keto ste duhen fare. Leje qe mbarojne per 1 dit. Por edhe nese jane afatgjate smund te shohesh se jane 1 connection. Pra per 1 user.
   
  Last edited: 19 Tetor 2018
  Ilios pëlqen postimin.
 4. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
   
 5. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Une jom tu i perdor qe 3 jav njeren qe e kom marr ne net , dhe po bojn per mrekulli ..
   
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  nuk bejn vella, nuk mund ti shohesh ne vlc apo smart tv. Sepse jan 1 connection apo tests. Te garantoj une qe nuk bejn.
   
 9. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
 10. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kto bojn flm
   
 11. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Q
  qe ti shikosh duhet nje aplikacion me I mire se Vlc perdor Gse smart iptv ose servercast dhe do e shikosh si punojne
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Max connections 30, qe do te thot, nese ket linje e perdorin mbi 30 veta ne te njejten kohe spunon. Pra kjo linje eshte publike. Te ishte ashtu si mendon ti, 1 blen dhe shef tv i pallat :).
  [​IMG]
   
 13. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos na trego lidhjet ketu behet fjale per aplikacion dhe VLC eshte programi me I dobet une kam 3 vjet dhe sme jane penguar ndonjehere
   
 14. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  ore kam mbi 5 vite qe kam qen iptv provider dhe ti na dole mjeshter. A je ne terezi mor plak.
   
 15. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po nuk je I vetmi se pastaj vajhalli cbehet
   
 16. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  po jo more thash kam qene, nenkupton dicka, ata qe kan codu xtream codes, se e kan ber per tna nxjerr neve si iptv providers grope shoku. Linja publike iptv te gjej me tonelata por dynjaja nuk shpenzojne kot para per ti blere.
   
 17. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  a mun me mi dergu ne inbox , flm.
   
 18. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese ke smart tv sepse listen sdua ta bej publike per aryse se do mbyllet shpejt ngaqe i keqperdorin anetaret
   
 19. Ilios

  Ilios Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]
  sa per lidhjet shikoje foton 30 e ka maksimumin 70 jane duke e perdorur
   
 20. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,101
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  [​IMG][/QUOTE]
  Nuk osht e vertet ajo qa je tu thon , edhe pse i shkrun 30 nuk ka lidhje , une po te tregoj spaku 20 veta jan tu e perdor veq une qka ja kom dergu ..

  E per si bllokohen kapak ajo eshte e kuptueshme , edhe falas edhe mir nuk ka ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...