1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPTV Delivery | Premium IPTV Provider

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga inoxent mohsin, 25 Korrik 2019.

Tags:
 1. inoxent mohsin

  inoxent mohsin Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nga IPTV

  ✓ Ju merrni mbi 6500 kanale të zakonshme dhe Premium menjëherë.

  ✓ Ju merrni mbi 10000 filma dhe shfaqje televizive (VOD).

  ✓ Nuk ka fatura më të shtrenjta për kabllo.

  ✓ Shërbimi ynë i IPTV është gjithmonë 99,99% e kohës!

  ✓ Shërbim i ngurta IPTV, pa buffering dhe ngrirje (Internet i qëndrueshëm i kërkuar).

  ✓ Merrni 100% Garancinë e Kënaqshmërisë.

  ✓ Ju merrni çmimin më të mirë në treg të garantuar.

  ✓ Merrni shërbimin më të mirë të klientit 24/7
   
 2. melinagee

  melinagee Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  A funksionon apo mbyllur si gjithe te tjerat ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...