1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes IPTV 100% funksionale

Tema tek 'Shitje' e hapur nga sg1, 2 Dhjetor 2017.

 1. adrian049

  adrian049 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  te njejtin user e kam
   
 2. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  po so ta gjej kete tipin jame i interesuar per nje test se pari. ke ndonje kontakt?
   
 3. Fido

  Fido Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ofron test 24 ore, per ta provuar sherbimin.
   
 4. adrian049

  adrian049 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po
   
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vazhdojne me ofertat edhe sa eshte cmimi?
   
 6. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  vjetore 70 euro
  nqs merr dy linja at'her ta jap 60 euro vitin

  kto jan ofertat e fundit
   

Shpërndaje faqen

Loading...