1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes IPTV 100% funksionale

Tema tek 'Shitje' e hapur nga sg1, 2 Dhjetor 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje, kam marrur nje iptv user nga nje Shqipetar, dhe jam teper i kenaqur me funksionimin, kerkohet me e pas internetin e mire dhe nuk ka asnjeher probleme!

  E futa ne listen shes jo qe une perfitoi dicka, mirpo jemi lodhur duke kerkuar e nderruar iptv providera dhe me asnje skam qene i kenaqur duke e futur ne list edhe nimi tv!

  Pagesen vjetore e ka 150chf ne euro mundet me i ra 130€ e di qe eshte ma shtrenjt sesa kompanit tjera ndoshta mirpo funksionon teper mire!

  Procedura mundet me i leshu user 48ore userin iu leshon nga i njejti server dhe jo si kompanit tjera qe test userin ta leshojn nga server tjeter sa per met “ngreh“!
  Ne TV Smart nevoitet me i instalu appja smart iptv dhe me u pagu me paypal apo lartel licenca qe i kushton 5.49€ dhe pastaj permes mac adreses iu dergon listen e kanaleve!
  Nese nuk keni tv smart ateher duheni me blejt box qe merr iptv sic jan mag254 dreambox etj!

  Nuk eshte qe me hyn dicka ne xhep thjesht mu dok e arsyeshme me iu ofru nese ndokush ka nevoj!

  Mire u ndegjofshim
   
 2. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ncuq me 48$ gjen shum te mira kualjtet full hd

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  e ki sekoiptv qe nese i marrin dy persona ka 40 euro ju bjen ne mujt mi 5000 kanale
   
 4. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  persh,

  a ka naj Ofert per neve userat te It Shqip - per ofert vjetore po flas.

  met mira
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,563
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243
  Sa kanale i ka ?
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ofert nuk ka se ai personi nuk merret me faqe interneti apo me oferta, andaj thjesht e postova nese dikush don ai nuk shet apo bon reklama.

  Po e shoh qe komentojn 40usd e full hd e mbi 5k kanale

  kush eshte ai person qe i nevoiten mbi 5k kanale nese nuk i funksionojn sic duhet ?

  Une u pata lodh me keto cmimet 80Euro 1 vit, 100Euro 1 vit, 50Euro 1 vit sepse secili qe me leshojke user test 48 ore funksionojke super kur e bejshe pagesen per 1 vit e qe nuk ke mundesi refund ateher te rrijke vec buffering.... kur i pyetsha ku eshte problemi thojshin e ke internetin e dobet e ne fakt internetin e kam Unlimit Down/Up -load.
   
 7. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ok shoku ti sbeson ne keto.. Ne qe i kemi provuar i kemi blere ne te panjojtur na kane ecur tamam fare

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kanale i ka dikun 300 Shqip dhe te huaja,

  Ka dhe filma dikun ndoshta 400 te cilet i ben update her pas here...

  Kanale ka pak ne krahasime me iptv providerat e tjer qe me ofrojshin me kah 5k kanale i bajshe 5 minuta me e gjet 1 kanal tu i ec faqet e kur e gjajshe kanalin rrike edhe 5 min tjer thuja tu ba buffering
   
 9. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me vjen shum keq qe ke pas iptv te keqe por te gjithe ata qe e shperndajne nqs u kerkon seksionin albania ta vendosin ne fillim te listes.... si ne smart tv si ne mag 250..

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 10. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje @sg1, a munet nje test qe te shoh se cilat programe i ka, cfare kualiteti edhe si funksionon? Internetin qe e perdore e kam 15 Mbps por nuk eshte stabil bije 10 Mbps pastaj 15 Mbps dhe per kete e dua ta testoj qe mos e marr kot tani nese nuk funksionon sic duhet,
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje @sg1,

  Sa duhet me pas shpejtsin e rrjetit apo sa duhet me qene downloadi per me funksionu mir?
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shof qe gjith thone ketu ka kaq kanale, ka funksionon mire, jane hd jane sd. Ke plot tani qe shesin jane resellara dhe sja kan idene. Askujt si duhet 5k kanale apo me shume puna eshte ate qe ta shohesh ta shohesh jo me loading apo cannot connect apo buffering. Prandaj cilesia e nje serveri varet tek nje ndeshje futbolli e rendeshme. Nese ska buffer apo ne vend te supersport te dali top channel ai eshte server. Gjithe keto serverat me qe kan panel xtream codes shumica jane resellera dhe restreamera. Cilesia e kanaleve dhe qe sbllokohet jane ate ne formatin Multicast Udp.
   
  ami81 pëlqen postimin.
 13. VerifiedUsers Overlay
  sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund tia kerkoi nje test user ose nese do mund ta jap ne e tij (ch) mund te kontaktosh ne whatsapp dhe e teston!

  Tung Lati, shpejtesin nese e ke stabil edhe 10Mbps up/down te funksionon vec duhet me e pas tv te lidhur me LAN me internet se me Wlan ndonjeher shkeputet per ca sekonda!
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 14. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  Sg1 qoma mu nr ne PM nese ke mundsi.

  met mira
   
 15. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qysh muj me testu ne smart tv per 48 ore ?
   
 16. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  jo 48 or se besoj ama 24 mundesh hi merre e ki Sekoiptv.com ki tani thebestiptv.com ama qekjo Seko nje shok e ka teper mir eshte ka i ban edhe qe 2 vjet problem tha kurr skam pas normal qe rrjetin 10 mb e ka
   
 17. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  sekoiptv i ka linjat prej ne GenIPTV, dmth qe sekoiptv asht reseller
   
 18. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  a ka bre diqka lirim per mu ?
   
 19. adrian049

  adrian049 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  70 euro 12 muaj
   
 20. VerifiedUsers Overlay
  sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  @adrian049
  Mos bej reklama brenda Temave qe i hapin te tjeret ne rregull!

  Une kam hapur temen kush don me marr IPTV te sigurt dhe funksionale 100% dhe jo teme spami me reklamu linka e resellera te tjer, sepse vet u pata lodh duke provu lloj lloj resellera me teste e me abonomente po asnjo rahat sme ka ba deri tek ky i fundit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...