1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iPOP Logo Presentation:

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 13 Nëntor 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  470
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  53
  Logo Prezantim per nje kompani te huaj ne lidhje me Popcorn
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  shqipbook, Mr.Gh0$T, miraxh dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...