1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ipod nuk i fuksionojn buttonat

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 17 Maj 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muna me shti ne Itunes nje ipod ama si funksionojn buttonat a ka naj opcion qe e restarton e fut ne itunes naj metod ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  nese i bon home buton shtine cablen ne pc edhe para se me shti ne ipod maje home buton trust shtine nrrym(nkabell tpcs) edhe maje trust home buton deri sa ta qet shejin e itunes masnej tlidhet vet npc.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Po kta e di ama a ka naj menyr qysh me nal se e man home button edhe e shtin ne pc aj kalon ne itunes po ky eshte dhez a ka naj program qe e fut ne itunes ose e ban restart e fut ne itunes
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  ja
  smun ndryshe vlla.
   
  Rafet Maxhuni pëlqen postimin.
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Error 4013 ne Iphone 5s a e din qysh duhet me ja ba qe kur po e shti reset update prej itunes po ma qet
   

Shpërndaje faqen

Loading...