1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje IPKO VS KUJTESA

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 14 Mars 2019.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Cilen po ma sugjeroni me marrr , ipko po osht shume ma e shtrejt kurse me ato pare te kujtesa e ki me 2 resivera , me sporte me internet deri 1GB, cilen po ma sugjeroni shok.
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  hahahahaha gjyshja jem thot "mutt beqa mutt zeqa" qe domethon same shit dyjat , po per menim tem merre kujtesen 2 resivera nja nsallon njo nkuzhin :v :v -- ipko ka ra shum , po ka probleme qdo dit , a tej para 8 muje u kan grande per kosov per qdo sen.
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 3. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  a bon me dit ku jeton vlla ? Se kta e kan me rejone
   
 4. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,076
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  133
  IPKO ka ra shumm , per mendimin tem Kujtese osht tu dominu ne Kosove me ofertat e fundit..
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ferizaj shpi edhe ni te ni daj Gjilan aj daja e paska ipkon po i paska pa edhe aj oferat e kujtetes me shpejci mat madhe me 2 resivera e tash tju veti a je vlen edhe kontrat 1 vjeqare po me pagu mujem muj
   
 6. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  They both trash tho
   
 7. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne prishtin Kujtesa esht ma e mire ndersa ne vende tjera IPKO esht 1.
   
  CippiBOY pëlqen postimin.
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ipko deri 40-50mbs e ka me 24.00 euro ,
  a kujtesa 20 euro
  • INTERNET DERI NË 1 GBPS
  • WIRELESS MODEM
  • PËRFORCUES PËR WI-FI
  • 2X RESIVER ME 180+ TV KANALE
  • +SPORT HD
  • CINEMAXX 1 & 2 TV
  • KUGO TV
   
 9. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  1. interneti sosht 1 gbps shkrun aty ekom ble te dajt , max interneti vjen 88-90mbps
  2. wirelles modem po
  3. perforcues per wifi stjapin , ta japin ni kabell ama nuk ndikon kurgja.
  4. 2 resivera po
  5. sport hd po
  6. cinemax jo
  7. kugo nese don me marr e paraqet kerkesen ta japin
   
 10. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po ma mire 80-90mbs sesa 20-30 .
   
 11. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  pode amo edhe ipko eka permirsu ka 50 eka bo per ata qe ekan pas oferten 25 mbps. edhe programat ipko valla ika shum tmir , nkujtes ski qka me kqyr veq ata tringat hahahaha
   
 12. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  qka po te vyn ofertat kur shumicen e kohes ki nderprerje?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 13. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Qito kanale veq sa me i pas se trash ishin.
   
 14. -K-M-

  -K-M- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Krejt e kqyrni shpejtesin ndersa kryesorja eshte qendrueshmeria!

  Ipko #1

  Permbi 10 vite jom me ta, un prishtine jetoj, ipko jon shum tmir sidomos kohen e fundit per mu skam asnje problem.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 15. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ipko aKa King
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...