1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPKO Problem ........

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DardanDaci, 8 Qershor 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  A eshte e mundur per 5 minuta me ti marr €3.00 nga llogaria pa e perdor asnje app ne telefon ne Ipko , nese Mobile data eshte e leshuar por nuk ka pako aktive , edhe pse mobile data ka qene shkyqyr pra nuk ka qene e leshuar fare , nuk eshte rast personal por i nje familjari.
  Sipas mendimit tim nuk ka shanc as teorike as fizike qe per 5 minuta spo ma kap asnje logjik qe kjo osht e mundshme , a keni pas ndonje rast te tille kshtu ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  mue mika marr per 1 or 40 euro ky thot aosht e mundur , nese tsakdon pako edhe eki mobile data lshut , paqt eki mo tshkojn paret krejt , nuk edi pse e kan ket sen ipko veq osht gjest i keq/mashtrim.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  veq kur tvjen mesazhi qe ski pare qather emerr vesh qka o tu ndodh.
   

Shpërndaje faqen

Loading...