1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone7 mund te zhbllokohet?

Tema tek 'iOS' e hapur nga Universal, 3 Nëntor 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  A mund te zbllokoj dikush iphone gjuthmone kundrejt pageses.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,832
  Pëlqimet:
  553
  Pikë nga trofetë:
  293
  Icloud apo rrjet? Po qe iCloud harroje..
   
  Universal pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...