1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

iphone5s icloud

Tema tek 'iOS' e hapur nga AzizArifaj20, 9 Dhjetor 2015.

 1. AzizArifaj20

  AzizArifaj20 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje e kam nje iPhone 5s asht me icloud dhe per me ja hjek ket icloud e kam pas ne disa mobile shop te cilet mi kan kerku mbi 100 euro per me ja hjek megjithat ekam pranu vetem me ja hjek por te gjith e kan mbajt kot nga 3apo4 jav tel e ne fund skan mujt me ja hjek per faktin kishe asht nderpre procedura per me ja hjek icloud per momentin ky rast mka ndodh para 3 muje por ma se kam qu kerkun per me ja hjek mka met qaty nese kish pas ide dikush qysh me ja hjek ose ku me ja hjek le tum tregon ??
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  kontakto me antarin @ArditS mendoj se munet me te ndihmu met mira ;)
   
  ArditS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...