1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje iPhone virus po thot njoftimi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga b|g bo0s|, 24 Mars 2020.

 1. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje a ju ka ndodh edhe juve meju ardh qesi njoftimi po thot qe osht ni aplikacion si vpn me ti rujt te dhanat pasi ke rrezig nga viruset [​IMG]
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  fake o vlla shihet prej airoplani
   
  b|g bo0s| dhe wolf_mc12 pëlqejnë postimin.
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Scamerat ne aksion ,indianet ,nigerianet,ghanezet :eek:
   
  b|g bo0s| pëlqen postimin.
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Fake o e ruju
   
  b|g bo0s| pëlqen postimin.
 5. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos u brengos se kurgjo hiq nuk eshte, thjesht ke shkuar ne ndonje website dhe e ke bo subscribe ndonje njoftim te tyre.
  Ndjeki keta hapa dhe e largon kete njoftim.

  Tap Settings > Accounts & Passwords > SubscribedCalendars. Tap SubscribedCalendars, and then tap the calendar that you want to delete. Tap Delete Account, and then tap Delete Account again to confirm. The calendar subscription is removed.
   
  b|g bo0s| pëlqen postimin.
 6. b|g bo0s|

  b|g bo0s| Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit shum per ndihmen respekt per te gjith ju
   

Shpërndaje faqen

Loading...