1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Iphone problem mikrofon

Tema tek 'iOS' e hapur nga besarti123, 29 Qershor 2015.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kam iphone 4s dhe kam problem me mikrofone
  jam tuj fol ne viber ne messenger dhe kur pe preki speaker spom ban ma mikrofoni ?
   
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  A veq ne Viber nuk tbon mikrofoni ?

  Settings -> Privacy -> Microphone -> Viber bone ON
   
 3. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  O edi ato per me nshu mikrofonin ama une po kam problem edhe ne messenger kshtu kur po thirri me pare e ne tana ant
   
 4. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Ndroje mikrofonin sepse tjeter mikrofon ka speaker tjeter kshtut 8euro te kushton
   
 5. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Besom se edhe mikrofonin ja kam nrru plus ata zveshnikt
   

Shpërndaje faqen

Loading...