1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Iphone me keste

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga besarti123, 14 Dhjetor 2021.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  327
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje ku muj me ble ne kosov ni iphone 11 pro me keste deshta me ble amo i sigurt jo mem ardh prej afrike e prej anej tan tan te evropes psh se po ankohen me 3g spo ban kani her edhe valt dmth sjan per evrop gjama ni mobilshop me keste faleminderit
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  984
  Pëlqimet:
  407
  Pikë nga trofetë:
  143
  Tani per te qene i sigurt qe nuk vijn nga afrika sic po thua atehere duhet ta blesh vetem ne dyqanet e medhaja sic jan (Ne Shiperi: Neptun, Globe, etj) por cmimet i kane shum te larta por kane cilesi dhe garanci (un per vete nuk blej kurr atje sepse jan shum overpriced)
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aty i merr ama sigurohesh qe nuk merr plehra, hidhini nje sy shpresa Al sepse ato ofrojn mundesi transporti dhe me keste nese s gaboj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...