1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje iPhone me iCloud

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardit Jashari, 5 Gusht 2017.

 1. Ardit Jashari

  Ardit Jashari Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, nese din dikush me hjek iCloudin prej nje iPhone le tme kontakton :).
   
 2. Sickk.

  Sickk. Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  shkruaj ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...