1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje iPhone is disabled

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga isarama, 2 Shtator 2017.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me mire thuaj qe tel eshte i vjedhur ose i gjetur dhe mbaronim pune. Por meqense qenka 4 shiko videon e me poshtme.
   
 2. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe hajgare,ok falemnderit!Nuk ka ka nevojë me më tregu se çfarë telefoni me ble,nëse di ndonjë mënyrë me rregullu këtë problem ma trego nëse jo mos e zgjat shumë.
   
 3. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo nuk është as i vjedhur dhe as i gjetur por është telefoni i një të afërmi tim,por nuk të kuptova se çka deshte të thuash me: Me mire thuaj qe tel eshte i vjedhur ose i gjetur dhe mbaronim pune.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nejse nuk dua ta hapim biseda te kota eshte pune per ty. Por kete duhet ta tregoje nga fillimi. qe te merrje edhe nje pergjigje me konkrete.
   
 5. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e kam ditur se është i bllokuar.Kjo video për zhbllokim mos është për jailbreak?
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,343
  Pëlqimet:
  789
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund ta besh edhe jailbrake, por eshte per zhbllokim.
   
 7. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos ke ndonjë video tjetër ose tutorial me fjalë se nuk po duket mirë?
   

Shpërndaje faqen

Loading...