1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

IPHONE ios 11.3

Tema tek 'iOS' e hapur nga igliramaj, 12 Prill 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjitheve ! Doja nje ndihme ose ide se cfare mund te ket cel im Iphone 6 16 gb pasi i dhash update 11.3 e tani cdo 30 min ose me shume mer restart !!!
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  pershendetje
  provo spari beja nje hardreset duke e mbajtur shtypur home butonin dhe butonin e ndezjes sbashku se paku dhjete sekonda pastaj nese perseri nuk ben provo kete program ne pc.

  Code:
  https://www.phonetransfer.org/ios-system-recovery
   
  Last edited: 12 Prill 2018
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk mund ta bej ne fund fix , se kerkon Buy
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  ta dergova linkun,e hap me winrar pastaj ne follder e gjen programin D-Back.exe,edhe keys i ke,nuk e perdor internetin gjate proceduresse instalimit te programit,klm
   
  Last edited: 13 Prill 2018
  igliramaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...