1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Iphone disabled connect to itunes

Tema tek 'iOS' e hapur nga Bes Berisha, 19 Nëntor 2017.

 1. Bes Berisha

  Bes Berisha Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje qysh me e nreq tel po e qet "Iphone Disabled connect to itunes" e kom provu shume her kodin dhe mu blloku, qysh me e rikthy me i rujt senet qe i kom aty.
   
 2. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  behet lidhe me kompjutetin fute ne dfu mode dhe beje restore and update .
  informacionet qe ke ne iphon fshihen te gjitha pervec atyre qe ka ne icloud nese i ke bere ndonjeher backup iphonite ke te gjithe info me icloud
   

Shpërndaje faqen

Loading...